تعمیرات مانیتور

گارانتی مانیتور شامل شکستگی و نوسان برق نمیباشد. کامتک تعمیرات مانیتور را بصورت حرفه ای و با گارانتی انجام میدهد. کلیه مانیتورهای ال جی و سامسونگ و سونی برای تعمیر پذیرفته میشود. هر مانیتوری که توسط کامتک تعمیر میشود حداقل تا یک ماه گارانتی دارد که اگر همان اشکال برایش بوجود اید بدون هزینه دوباره تعمیر شود.

تعمیر مانیتور

تعمیرات مانیتور ال سی دی شامل تعمیر مانیتور سامسونگ، تعمیر مانیتور سونی و تعمیرات مانیتور ال جی میباشد

تیم فنی و مهندسی کامتک دارای بانک سخت افزای از انواع قطعات ال سی دی های موجود در بازار میباشد. هیچ مانیتوری غیر قابل تعمیر نیست مگر اینکه صفحه آن شکسته باشد و یا دارای خط باشد. در اصل تعمیر صفحه مانیتور شکسته، تعمیر ال سی دی ضربه دیده و تعمیر پنل شکسته مانیتور غیر قابل تعمیر است و باید آنرا تعویض کرد.

تعمیرات ال سی دی

تعمیرات مانیتور شامل خدمات زیر میباشد:

  • تعمیرات برد اصلی مانیتور (الجی و سامسونگ)
  • تعمیر بخش high voltage مانیتور و یا تعویض آن با نو با گارانتی
  • تعمیر مانیتور بخش تغذیه و عیب یابی تخصصی آن با دستگاه
  • تعمیر آی سی های خروجی تصویر بصورت تضمینی روی انواع مدلهای مانیتور
  • عیب یابی برد پنل تصویر در تعمیرات مانیتور
  • تعمیرات ال سی دی سامسونگ و تعمیرات ال سی دی الجی که روشن نمیشوند.

تعمیر مانیتور و گارانتی مانیتور

بعد از تعمیر مانیتور تا یکماه گارانتی در صورت خرابی مجدد داریم

این شرکت مجهز به ابزارهای استاندارد برای باز کردن مانیتور و عیب یابی و تعمیر آن است. تعمیر مانیتور سامسونگ SA300 (سری A300)، تعمیر مانیتور ایسیر، تعمیر مانیتور ایکس ویژن، تعمیر ال سی دی ۱۹ اینچ، تعمیر تغذیه مانیتور و تعمیر مانیتور ایسر در این مرکز براحتی قابل تعمیر است. برای ارسال مانیتور خراب خود به شرکت کامتک ابتدا اشکال آنرا بدرستی مطرح کنید و نحوه خرابی و طول عمر مانیتور را اعلام کنید. بیشتر قطعات ال سی دی ها برای تعمیر موجود میباشد ولی در صورتیکه قطعه آن از بازار تهیه شود حدود ۵ روز کاری زمان تعمیر مانیتور خراب خواهد بود.

تعمیر مانیتور در محل

تعمیر مانیتور در محل و تعمیر تلویزیون در محل با هماهنگی کارشناسان کامتک در روزهای هفته امکان پذیر است ولی بهتر است برای تعمیر مانیتور خود را به شرکت ارسال کنید تا حسابی تست شود و اشکالی بعد از تعمیر نداشته باشد. فروش پنل شکسته مانیتور و خرید مانیتور خراب از دیگر خدمات کامتک در تعمیرات مانیتور میباشد.

تعمیر مانیتور دستگاههای پزشکی، تعمیر مانیتور دستگاه خودپرداز، تعمیر مانیتور یونیت دندانپزشکی و تعمیر مانیتور دستگاههای صنعتی توسط کارشناس در محل انجام میشود. اگر دستگاه قابل حمل است که میتوانید به آدرس تعمیرگاه مانیتور کامتک ارسال کنید.

نسخه مناسب چاپ