دوره های تعمیرات کامپیوتر

دوره های آموزش تعمیرات کامپیوتر شامل تعمیر پاور، مینبرد کامپیوتر، سرور، تعمیر هارد و ریکاوری اطلاعات و تعمیر کارت گرفیک میباشد. همچنین آموزش تعمیر مانیتور، آموزش تعمیر مودم، دستگاه UPS و آموزش تعمیر تجهیزات شبکه از رشته های مرتبط به این شاخه است. البته مهمترین بخش این رسته آموزش تعمیر لپ تاپ است که بیشترین مخاطب را بخود اختصاص داده است.

آموزش تعمیرات کامپیوتر

برگزاری دوره آموزش تعمیرات مادربرد، هارد، مانیتور، مودم، هاب، کارت گرافیک و پاور در آموزشگاه تعمیرات کامپیوتر کامتک


نحوه آموزش تعمیرات کامپیوتر

برای اینکه بهترین نتیجه را در آموزش تعمیرات قطعات کامپیوتر بدست اورید سعی کرده ایم کارگاههای مجهزی ایجاد کنیم و جدیدترین ابزارها را داشته باشیم. همچنین از استادی در آموزش استفاده کرده ایم که تعمیرکار کامپیوتر و لپ تاپ میباشد. البته کارآموزان باید تمرین روی مین بردهای خراب و پشتکار را از اهم کار در یادگیری تعمیرات در نظر بگیرند.

با شرکت در دوره های آموزش تعمیرات کامپیوتر میتوانید در رشته هایی که مشابه به یکدیگر است مشغول به فعالیت شوید. آموزش تعمیرات مانیتور، آموزش تعمیرات مادربرد، آموزش تعمیرات هارد، آموزش تعمیر کارت گرافیک، آموزش تعمیر پاور و آموزش تعمیر مودم از جمله دوره هایی است که یادگیری آن در یک خدمات کامپیوتری سودآور است.

دوره های مهم در آموزش تعمیرات کامپیوتر

اگر میخواهید جواز تعمیرات کامپیوتر بگیرید پس لازم است که دوره های بالا رو بلد باشید. البته آموزش تعمیر کامیپوتر و لپ تاپ و مانیتور از موارد اصلی در یک مرکز تعمیرگاه کامپیوتر میباشد. برای اینکه تعمیر لپ تاپ را حرفه ای یاد بگیرید لازم است پیش زمینه خوبی روی تعمیر مادربرد، کارت گرافیک، پاور و هارد دیسک داشته باشید. آموزش تعمیر تجهیزات شبکه نیز شامل تعمیر مودم، روتر، هاب و سوئیچ میباشد.

خیلی از ابزارهای تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ و مانیتور و تجهیزات شبکه شبیه به هم است. همچنین مدارات این کالاهای دیجیتال شباهت هایی نیز در بخش تغذیه، گرافیک و خروجی و پردازنده دارند. پس اگر میخواهید یک خدمات کامپیوتری موفق داشته باشید رشته های این بخش را بخوبی یاد بگیرید.

نسخه مناسب چاپ