دوره های تعمیرات

دوره های آموزش تعمیرات امروزه با در نظر گرفتن بازار رقابتی فروش و خدمات پس از فروش قطعات دیجیتال از موارد مهم تلقی میشود. بازار تعمیرات در کنار بازار فروش همیشه امری مهم محسوب شده است. در حال حاضر کالای با گارانتی و خدمات تعمیرات برای مشتری اهمیت خاصی دارد.

گارگاههای آموزش تعمیرات کامتک بصورت کاربردی و عملی میباشد. تمامی رشته های تعمیرات برد زیر نظر تعمیرکار با حداقل ۱۵ سال سابقه کاری تدریس میشود. توجه داشته باشید که رشته های کامتک تخصصی و ویژه بازار کار طراحی شده است.

آموزش تعمیرات برد

آموزشگاه تعمیرات برد

دوره آموزش تعمیرات شامل آموزش تعمیر بردهای الکترونیکی، تعمیرات کامپیوتر،‌لپ تاپ، موبایل، تبلت، پاور و اموزش مهندسی معکوس

آموزش تعمیر در کامتک با هدف رسیدن به بازار کار طراحی شده است و برای تعمیرکاران و افرادی که خدمات گارانتی دارند مفید است. با یادگیری و عیب یابی برد الکترونیکی میتوانید مراکز تعمیرات راه اندازی کنید و در بازار کار موفق باشید. این خدمات تعمیرات اگر با کیفیت بالا باشد میتواند برای مشتریان مهم ارزیابی شود.

آموزش تعمیرات بردهای الکترونیک

آموزش تعمیرات موبایل، آموزش تعمیرات تبلت، آموزش تعمیر کامپیوتر، آموزش تعمیر مانیتور، آموزش تعمیر ایکس باکس، آموزش تعمیر لپ تاپ و دوره اموزش مهندسی معکوس بهترین رشته هایی است که در کامتک با هدف ایجاد تعمیرگاه و اشتغال برنامه ریزی شده است.

کیفیت کارگاههای آموزش تعمیرات کامتک
  • کامتک دارای چندین کارگاه مجهز میباشد.
  • جدیدترین ابزارهای تعمیرگاهی در کارگاه تعمیرات موجود میباشد.
  • آموزش بصورت کاربردی و عملی روی بردها و دستگاههای مختلف میباشد.
  • بهترین اساتید منتخب کامتک برای هر رشته در نظر گرفته شده است.
  • مدرک بین المللی داریم و ۳ ماه پشتیبانی فنی.
نسخه مناسب چاپ